Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 14.11.2019, 01:21
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Чи можуть віруючі розлучатись ? ((мається на увазі подружжя віруючих))
Чи можуть віруючі розлучатись ?
GowДата: Вівторок, 11.01.2011, 20:49 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Члени Церкви
Статус: Offline
Відомо, що це трапляється в наших церквах, не часто але трапляється. І яка подальша доля таких членів церкви, якраз як членів церкви. Які будуть думки з цього приводу. Можливо хтось приведе приклад.

"Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!"

Повідомлення відредагував Gow - Вівторок, 11.01.2011, 21:58

gadassaДата: Середа, 12.01.2011, 23:27 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модераторы
ой яке складне питання, я особисто колись так категорично думала, що у віруючих ніяких розлучень. Зараз думаю, що це можливо в разі зради, тобто перелюбу, можливо психічних хвороб...ну це дуже індивідуальне питання, напевно вирішується в конкретних випадках дещо по різному. Приклади...тяжко згадати, хоча один пригадую, ну чоловік розлучився, бо дружина поїхала від нього за кордон, їх вилучили, він покаявся, його відновили, він ніби сказав дружині-навернешся до Бога знову зійдемось..ну це не з перших уст інформація, але..має місце

ну ти може б конкретніше теж привів приклад, а то тяжко так в загальному..

головне,щоб головне було головним!

patrykДата: Четвер, 13.01.2011, 00:56 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Quote (Gow)

так можуть але це не правильно!!!
в штатах наші емігранти які туди приїзджають і тут прожили пів життя за короткий час розлучаються
я знаю особисто наші церкви словянські в штатах де розлучень більше як 50%

Petro_PaДата: Четвер, 13.01.2011, 01:00 | Повідомлення # 4
Підполковник
а яка причина цих розлучень....
Quote (patryk)
так можуть але це не правильно!!! в штатах наші емігранти які туди приїзджають і тут прожили пів життя за короткий час розлучаються я знаю особисто наші церкви словянські в штатах де розлучень більше як 50%

GowДата: Четвер, 13.01.2011, 08:44 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Я підняв це питання щоб якраз вияснити цю проблему вцілому. Бо як писання каже, в більшій чи меншій мірі ми всі знаємо, хоча б це :1Кор.7:10-11 А тим, що побрались, наказую не я, а Господь: Нехай не розлучається дружина з своїм чоловіком! А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться, і не відпускати чоловікові дружини!
але коли доходить справа до практики, як свідчать приклади не завжди так робимо. І звичайно, розручень без причини не буває і на кожне є своя причина. І цікаво знати офіційну позицію церкви з даного питання, хоча б загальну.

patrykДата: Четвер, 10.02.2011, 14:31 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
віруючі не можуть розлучатись хіба смерть
а все інше то гріх !!!!
ще питання є??? маю відповіді biggrin biggrin

gadassaДата: Четвер, 10.02.2011, 16:59 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
ну добре , а якщо один з цих "віруючих" наприклад згрішить перелюбом, а інша половинка не зможе так жити-то можуть розлучитися?

patrykДата: П`ятниця, 11.02.2011, 00:17 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
теоретично так а що вирішить розлучення ??
хіба після цього комусь легше стане чи не краще покаятись одному а іншому простити і продовжувати жити разом??

gadassaДата: П`ятниця, 11.02.2011, 09:35 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
та я знаю випадки що віруючі так і робили, але так це було для теорії,щоб заперечити тобі
Quote (patryk)
віруючі не можуть розлучатись хіба смерть

biggrin

GowДата: Понеділок, 14.02.2011, 12:09 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Quote (patryk)
хіба після цього комусь легше стане чи не краще покаятись одному а іншому простити і продовжувати жити разом??

Тут я цілком підтримую Patryka( хоча напевно також більш теоретично, бо ніколи точно на 100% не знаєш як поступив би практично).
За писанням якщо віруючі розходяться то повинні залишатись самі, а це вже мука і не кожен здатний перенести такі випробування.
Матв.19:8 Він говорить до них: То за ваше жорстокосердя дозволив Мойсей відпускати дружин ваших, спочатку ж так не було. 9 А Я вам кажу: Хто дружину відпустить свою не з причини перелюбу, і одружиться з іншою, той чинить перелюб. І хто одружиться з розведеною, той чинить перелюб.
1Кор.7:10-11 10 А тим, що побрались, наказую не я, а Господь: Нехай не розлучається дружина з своїм чоловіком! 11 А коли ж і розлучиться, хай зостається незаміжня, або з чоловіком своїм хай помириться, і не відпускати чоловікові дружини!

StRingДата: Четвер, 14.04.2011, 17:22 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Администраторы
Вчора дивився семінар Д.Подорожнього "Психология брака". Так відповідаючи на це запитання він приводить в приклад відносини Христа і церкви, прообразом яких є шлюб а також відносини Бога та Ізраїлю, які також часто ілюструються шлюбними відносинами.
Тут ми бачимо що одна сторона часто невірна, але друга (Бог) її не відкидає, а шукає шляхи примирення, зєднання...

gospelsДата: П`ятниця, 29.04.2011, 03:26 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Проверенные
Абсолютно впевнений, що саме слово РОЗЛУЧЕННЯ чи то РОЗВІД взагалі не має лунати в християнських родинах. І вже тим більше обговорюватись його можливість. Щодо прикладів ,- то ніяких позитивних прикладів розводу не можу пригадати (хоч розводів бачив багатенько, як віруючих так і не зовсім сімей). Найбільше шкода дітей, вони справді страждають і пожинають те чого не сіяли. Розвід завжди повязаний з гріхом і навіть ті хто його оправдують зсилаються на гріх проти постраждалої сторони. Пояснювати, розуміти (вміщати), оправдовувати гріх є також гріхом. Нам у своїх дописах поставлена задача - відповісти на запитання: Чи можуть віруючі розлучатись? А не рішати, що ж нам робити з розведеними надалі. Це питання іншого розряду, із серії "Як втавати впавшому?" чи "Як відбудувати зруйноване власноруч?" Сам Ісус на наше питання відповів категорично і недвозначно. Ставлення Бога до цього ганебного явища - НЕНАВИСТЬ. Раджу всім сім'ям ввести табу на це гниле слівце.

FifaДата: Вівторок, 17.05.2011, 15:52 | Повідомлення # 13
Підполковник
Quote (gospels)
Раджу всім сім'ям ввести табу на це гниле слівце.

Абсолютно погоджуюсь!!! Я взагалі дивуюсь,що у наших віруючих це слівце звучить,навіть якщо це жартома всеодно ріже вухо.

Делаешь - не бойся, боишься - не делай.

patrykДата: Середа, 25.05.2011, 10:45 | Повідомлення # 14
Генерал-лейтенант
віруючі все можуть та не все на користь cool cool cool

Форум » Форум » Спілкування » Чи можуть віруючі розлучатись ? ((мається на увазі подружжя віруючих))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright StRing © 2019 |