Головна | Реєстрація | Вхід
Субота, 31.10.2020, 02:49
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Молитва благословіння над дитиною
Молитва благословіння над дитиною
StRingДата: П`ятниця, 26.11.2010, 12:59 | Повідомлення # 31
Генерал-майор
Група: Администраторы
Статус: Offline
Quote (vinipuh)
Вам не набридло захищати те, чого самі не розумієте і з чим самі не погоджуєтеся?

Ні, нам набридло, коли одні традиції хочуть замінита на інші нічим не кращі, доказуючи що перші погані, а другі добрі.

StRingДата: П`ятниця, 26.11.2010, 13:02 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Quote (Fifa)
Можна,Діма Васільєв

В нас в братстві прийнято що всі так звані священнодії від імені церкви звершає рукопокладений служитель. Хіба би такого не було, тоді по різному вирішують питання. Тому хіба прийдеться почекати поки Діму рукопокладуть)))

gadassaДата: П`ятниця, 26.11.2010, 13:08 | Повідомлення # 33
Генерал-майор
Група: Модераторы
ого хлопці! в мене пропозиція така: хто має віру приносить зразу, як тільки може, хто не-має-коли пройдуть інфекції))), правда от не знаю кому я цю пропозицію говорю, але ладно хоч тут скажу... happy

і ще...щодо інфекцій, то якраз в перші місяці , особливо в перші! у дитини сильний імунітет, переданий їй від матері, це Бог так зробив! smile інакше така б дитинка не мала би шансів на виживання , потрапляючи в наше середовище, де просто величезна кількість мікробів...в стаціонарах практично нема немовлят віком до 2місяців з пневмонією, хіба що тільки від зараження в родах, навколоплідними водами! або ще внітріутробно..
ну це так, чисто по-медичному

головне,щоб головне було головним!

StRingДата: П`ятниця, 26.11.2010, 13:15 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Рекомендація була від професора медичних наук, заслуженого лікаря і т.д. Сулими С.Я.
І чомусь ніхто не хоче щоб до дитини приходили люди які кашляють, пчихають чи щось інше. А ви прислухайтесь в неділю скільки таких є в Домі Молитви.

gadassaДата: П`ятниця, 26.11.2010, 13:21 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
да... а скільки з туберкульзом буває..і з іншим...то що в 3 місяці вже не жалко дитину-хай заражаеться...

це все же трохи інша тема

головне,щоб головне було головним!

FlowerДата: П`ятниця, 26.11.2010, 15:26 | Повідомлення # 36
Полковник
Ну ви даєте вже в такі крайності впадаєте Ніхто не каже не приносьте дитину, бо вона заразиться - це була тільки рекомендація, а ваше діло як робити.

vinipuhДата: П`ятниця, 26.11.2010, 20:32 | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Члени Церкви
Quote (StRing)
Ні, нам набридло, коли одні традиції хочуть замінита на інші нічим не кращі, доказуючи що перші погані, а другі добрі.

по перше, ніхто вам нічого не намагається доказати, це безперспективно.
по друге, мова йде не про заміну однієї традиції другою, а про те щоб не слідували небіблійним традиціям, підводячи під них то біблійну основу, то медичні показники, то ще щось.

Quote (StRing)
А ви прислухайтесь в неділю скільки таких є в Домі Молитви.

я ж кажу - хлорочкою все хлорочкою wacko В такому випадкувзагалі в Дім молитви не ходити , а то заразитися можна, або заборонити тим, які кашляють wacko

Памятаю минулого року, коли почалася епідемія грипу, я запитав вашого пастора як звершувати Вечерю Господню,бо у нас в церкві є пропозиція використати одноразові стаканчики - відповідь була така - ну ми віруючі і тому не повинні боятися пити з однієї чаші, бо інакше де ж наша віра?

а в цьому випадку як, віра випаровується?

я ще раз кажу- прослідковується бажання будь-якими способами втримувати традицію,яка є неєвангельською, а була привнесена в багато наших церков під впливом православя. До речі у Тернополі в церквах я навіть не чув таких постанов, в Долині питався - тут також не знали про них,треба буде в інших церквах попитатися

будь-ласка, не будіть в мені горця...

Повідомлення відредагував vinipuh - П`ятниця, 26.11.2010, 20:36

patrykДата: П`ятниця, 26.11.2010, 22:16 | Повідомлення # 38
Генерал-лейтенант
Quote (StRing)
В нас в братстві прийнято що всі так звані священнодії від імені церкви звершає рукопокладений служитель. Хіба би такого не було, тоді по різному вирішують питання. Тому хіба прийдеться почекати поки Діму рукопокладуть)))

абсолютно згоден!!!!

Додано (26.11.2010, 22:05)
---------------------------------------------
хоча гадаю що можна і з інших громад запрошувати як на весілля чи інші міроприємства

Додано (26.11.2010, 22:16)
заспокойтесь я вам точно кажу можна приходити в любий час після родів
як тільки батьки готові до цього і хочуть це!!!
все інше не більше ніж людські традиції якими вони хочуть проявити свою власну святість angry angry angry

StRingДата: П`ятниця, 26.11.2010, 22:47 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Quote (vinipuh)
по перше, ніхто вам нічого не намагається доказати, це безперспективно.

Цікаво чому ж ти тоді тут такі петиції пишеш wacko
Quote (vinipuh)
по друге, мова йде не про заміну однієї традиції другою, а про те щоб не слідували небіблійним традиціям, підводячи під них то біблійну основу, то медичні показники, то ще щось.

Практика приносити дітей на благословіння - це традиція церков, які відкидають хрещення дітей. Є певні місця в Новому Завіті, де говориться що немовлят приносили до Ісуса, щоб він до них доторкнувся, в інших місцях - приводили дітей, Ісус поклав на них руки і помолився. Але ніде ми не читаємо, що апостоли це робили, чи в церквах так було, чи навіть в працях отців церкви до введення хрещення дітей. Ця практика виникла значно пізніше в тих общинах, які відкидали небіблійну практику дітохрещення.
Я не стверджую що це погано, навпаки це добре, але це тільки традиція. Хороша традиція. В нас в Церкві, наприклад, є ще традиція молитви над дітьми перед навчальним роком. Також хороша традиція. І навіть місця з Писання читаються - про Даниїла і його друзів.
Тому я бачу ситуацію так: в одних церквах ця традиція принесення дітей на благословіння по одному виконується, в інших по іншому. І тут одні починають переконувати інших, що в них не біблійний погляд! Потрібно цю традицію виконувати "по-біблійному"! До-речі, якщо пошукаєте в інтернеті коли хто приносить на молитву благословіння, то побачите величезний спектр. Особисто я знайшов від 1 місяця до 6.
Quote (vinipuh)
була привнесена в багато наших церков під впливом православя.

Вплив православя в тому, що цю молитву інколи розглядають як альтернативу дітохрещення. А православні вірять, що при хрещенні немовляти йому назначається ангел-хоронитель. Тому кожен православний (католик) старається якнайшвидше охрестити свою дитину. Інколи на другий день після виписки з роддому (в них хрестять не тільки в неділю, а в любий день).

patrykДата: П`ятниця, 26.11.2010, 23:47 | Повідомлення # 40
Генерал-лейтенант
я також думаю так як пух !!!
в нас час коли приносити регламентується певними днями про які написано в старому заповіті
в законі для євреїв.
ми не повинні слідувати цим правилам хоч я не кажу що вони погані бо Бог не даремно так встановив
для євреїв
але ми не повинні обовязково це виконувати і робити з цього важливий обряд дотримуючись саме ці терміни і забороняючи приходити тим хто в це не вірить раніше на молитву над дитиною!!!!!!!!!!!

Додано (26.11.2010, 23:47)
і не ругайтесь тут бо інші бояться заходити на ці теми і висловлюватись
dont dont dont dont

StRingДата: П`ятниця, 26.11.2010, 23:53 | Повідомлення # 41
Генерал-майор
Quote (vinipuh)
НЕ Є ПРЕДМЕТОМ ДИСКУСІЇ, КОЛИ ПРИНОСИТИ, А ЧОМУ В ТАКИЙ ТЕРМІН

В який термін???????????
Якщо ти маєш на увазі Лев.12, то там взагалі говориться про жінку, а не про дитину. І різний термін при народженні хлопчика чи дівчинки.
В нашій церкві зовсім не йде мова про жінку. І рекомендований зовсім інший термін (єдиний для хлопчиків і дівчат). Хоча декілька років назад було інакше.

patrykДата: Понеділок, 06.12.2010, 14:00 | Повідомлення # 42
Генерал-лейтенант
Quote (StRing)
І рекомендований зовсім інший термін

а навіщо ця рекомендація??
он жіночки сидять дома в зібрання не ходять щож тут доброго??

Додано (06.12.2010, 14:00)
ти гадаєш що ця рекомендація є корисною?? і чи потрібна вона??
яке змістове навантаження вона несе??

gospelsДата: Неділя, 19.12.2010, 13:10 | Повідомлення # 43
Підполковник
Група: Проверенные
"Бо я щось про це думала,я б хотіла,щоб молитву звершив інший служитель,але навіть не знаю...як на це відреагують,і взагалі чи таке можна... Fifa"

Всі священнодії виконує служитель, якому церква дала таке право. В приватному житті не лише можна , а й потрібно молитись за дітей і батькам і близьким вам людям(які мали би на вашу думку звершити цю молитву).Чесно кажучи мені не зрозуміла ваша мотивація, чому ви не бажаєте щоб звершив пастор? Щиро надіюсь-ви не хочете його принизити чи висловити недовіру. Певен що всі батьки бажають благословіння Божого для дитини а не братового. Зтикався з цим питанням серед молодих, що вінчаються. Виходить - ваш пастор вас доглядає, годує(духовно виховує), проводить згодини, консультує, опікує. А шлюб звершить брат з Києва чи Америки... Ваш же пастор посидить поспостерігає як наставлятиме вас (зовсім чужа порою) стороння людина. Мінімум - несправедливо!Вам не пахне ідолопоклонством?

FifaДата: Понеділок, 20.12.2010, 00:11 | Повідомлення # 44
Підполковник
Певен що всі батьки бажають благословіння Божого для дитини а не братового.
А якщо молитву звершить брат(служитель),то благословіння буде братове,а не Боже?
Поспілкувавшись на форумі на тему молитви благословіння над дитиною,для мене тепер не має значення хто буде звершувати цю молитву,бо в нас це просто добра традиція...яка меньш важлива чим гості з Києва і т.п.

Делаешь - не бойся, боишься - не делай.

patrykДата: Понеділок, 20.12.2010, 00:17 | Повідомлення # 45
Генерал-лейтенант
Quote (Fifa)
просто добра традиція...яка меньш важлива чим гості з Києва і т.п.

це ви про що??
вам відмовили в якійсь даті ???

Форум » Форум » Спілкування » Молитва благословіння над дитиною
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright StRing © 2020 |