Головна | Реєстрація | Вхід
Субота, 31.10.2020, 03:46
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Молитва благословіння над дитиною
Молитва благословіння над дитиною
StRingДата: Середа, 24.11.2010, 22:03 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Администраторы
Статус: Offline
Я думаю тут не зовсім правильна інформація.
В нас не заборонено приходити мамам в церкву до благословіння чи з дитиною чи без.

StRingДата: Четвер, 25.11.2010, 00:10 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Quote (vinipuh)
в нас приносять дітей на 10-14 день після народження

А чому саме в цей термін? Чому не раньше і не пізніше? І взагалі які є підстави визначати термін коли приносити дитину на благословіння?
В номінальних церквах стараються христити дитину якнайраніше, так як вони розуміють що при хрещенні Бог дає дитині ангела-хоронителя.

А в часи Нового Заповіту не тільки приносили немовлят до Ісуса, але і приводили дітей. Тобто це були і старші діти.
Тоді привели Йому діток, щоб поклав на них руки, і за них помолився, учні ж їм докоряли. Матв.19:13

StRingДата: Четвер, 25.11.2010, 08:33 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Quote (vinipuh)
батьки хочуть зробити це не відтягуючи.

а чому? який зміст вкладається в цю практику, щоб так спішити?
Quote (vinipuh)
Номінальні церкви тут ні до чого

це просто приклад, що якщо вкладати якийсь прихований зміст в практику принесення на благословіння дитини, то варто спішити. А якщо це добра традиція, то терміни мабуть не зовсім важливі, і кожна церква визначає свої з тих чи інших міркувань.
Quote (vinipuh)
практика вашої церкви в цьому питанні напряму звязана з правилами православної церкви про породіллю.

Абсолютно не звязана, а протилежна цим правилам. Це наклеп! smile
Я вже писав, що в нас породілля може приходити на служіння хоч на слідуючий день. Чи з дитиною чи без дитини. Хоча рекомендують (наголошую рекомендують) з медичних міркувань приносити дитину в великий колектив не раніше місяця. Думаю всі мають елементарні медичні знання і розуміють чому. Але вибір залишається за батьками.

gadassaДата: Четвер, 25.11.2010, 14:44 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Модераторы
Quote (StRing)
а чому? який зміст вкладається в цю практику, щоб так спішити?
Quote (vinipuh)

От в цьому і питання полягає. Ну про це мало навчають напевно, про сам зміст загальноцерковної молитви благословіння над дитиною. В нашій сім"ї, де тато, як і в кожній християнській сім"ї, є служитель Божий, звершував молитву над нашими дітьми в перші хвилини після їх народження(добре, що ця можливість тепер надається в пологових будинках усім татусям по їх бажанню). А ось, про молитву всією церквою, думаю мають дійсно визначати самі батьки, а не служителі!!! В моєму випадку саме вони казали-ще рано, коли ми були вже готові. Приходити з дитиною чи без дитини, до звершення молитви всією церквою-можна, але нащо, що перешкоджає тоді зразу помолитися всією церквою і благословити дитя, і прийняти його церквою, як майбутнього члена церкви. А то виходить, можна розписатися в загсі, жити подружнім життям, а вінчання в церкві-пізніше... І до речі, цю молитву не обовязково, на мою думку , звершувати виключно пастирем, може і інший служитель..

головне,щоб головне було головним!

StRingДата: Четвер, 25.11.2010, 16:35 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Quote (gadassa)
Приходити з дитиною чи без дитини, до звершення молитви всією церквою-можна, але нащо

А нащо взагалі приходити? Ціль залишається та ж сама smile
Quote (gadassa)
А то виходить, можна розписатися в загсі, жити подружнім життям, а вінчання в церкві-пізніше...

Порівняння не умісне. Подружнє життя до шлюбу - це гріх блуда.

FifaДата: Четвер, 25.11.2010, 16:48 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Члени Церкви
Quote (gadassa)
на мою думку , звершувати виключно пастирем, може і інший служитель..

ооо,це цікаво!!! Бо я щось про це думала,я б хотіла,щоб молитву звершив інший служитель,але навіть не знаю...як на це відреагують,і взагалі чи таке можна...

Делаешь - не бойся, боишься - не делай.

gadassaДата: Четвер, 25.11.2010, 16:52 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Quote (StRing)
Подружнє життя до шлюбу - це гріх блуда.

та згідна, але я це до того , що в Біблії про саму церемонію щлюбу тож мало що сказано...

ціль відвідування зібрань завжди та сама, правильно...але коли дитина народжується-це подія, нова людина в общину приходить, чи приноситься скоріше))), чому б одразу не благословити її?

головне,щоб головне було головним!

vinipuhДата: Четвер, 25.11.2010, 17:00 | Повідомлення # 23
Полковник
а цікаво було б якби в сімю мама принесла дитину десь так через місяць-півтора, а то раптом батько інфекція принесе в дім wacko

будь-ласка, не будіть в мені горця...

FifaДата: Четвер, 25.11.2010, 17:06 | Повідомлення # 24
Підполковник
ну...не знаю...мені здається є різниця одна людина і 200 людей...особливо в осінній період

Делаешь - не бойся, боишься - не делай.

StRingДата: Четвер, 25.11.2010, 17:16 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Quote (Fifa)
Бо я щось про це думала,я б хотіла,щоб молитву звершив інший служитель,але навіть не знаю...як на це відреагують,і взагалі чи таке можна...

Ну в історії нашої церкви були такі випадки... Не багато, але були. От, наприклад, патрикових дітей благословляв тодішній обласний пресвітер...

StRingДата: Четвер, 25.11.2010, 17:18 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Quote (gadassa)
та згідна, але я це до того , що в Біблії про саму церемонію щлюбу тож мало що сказано...

Про те, як проходить церемонія не сказано, але про сам факт церемонії і її необхідність сказано.

FlowerДата: Четвер, 25.11.2010, 18:51 | Повідомлення # 27
Полковник
Перший раз принести дитину до церкви хочеться урочисто, щоб благословили, а не просто заді посидіти.
І так як наш народ зразу хоче подивитись, потрогати дитя, то питання з інфекціями є важливим і потрібно його враховувати.

vinipuhДата: Четвер, 25.11.2010, 23:06 | Повідомлення # 28
Полковник
а додому не приходять гості?

можна подумати, що у вас не церква а інфекційне відділення wacko

що тільки не придумають люди, лиш би незрозумілі неєвангельські традиції продовжити, спочатку не можна бо в Старому Заповіті написано, тепер -не можна бо інфекції по церкві носяться, або дитину до місяця страшно на руки брати.

То може кварцувати приміщення перед богослужінням? Або хлоркою все мити і всім в маскахходити?Або сеанс екзорцизму провести, щоб вигнати духів немочі?

Вам не набридло захищати те, чого самі не розумієте і з чим самі не погоджуєтеся?

будь-ласка, не будіть в мені горця...

patrykДата: Четвер, 25.11.2010, 23:31 | Повідомлення # 29
Генерал-лейтенант
ну ви даєте!!!!!!!!!!!!!
моя Алла каже що це хорорша ідея хлорувати зібрання коли грип ходить
biggrin biggrin biggrin biggrin

Додано (25.11.2010, 23:31)
---------------------------------------------

Quote (Fifa)
я б хотіла,щоб молитву звершив інший служитель,