Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 14.11.2019, 00:01
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Сім'я і стосунки (Для тих, хто має сім'ю, або дуже наближений до її створення)
Сім'я і стосунки
StRingДата: П`ятниця, 17.12.2010, 20:23 | Повідомлення # 31
Генерал-майор
Група: Администраторы
Статус: Offline
як на мене між стосунками і діяльністю звязку мало...

snv512Дата: П`ятниця, 17.12.2010, 20:32 | Повідомлення # 32
Підполковник
Група: Члени Церкви
Це в контексті того, що писала Шиншила " Вони більше думають про особисте, ніж про служіння!!! "

Страх видит преграды, вера- возможности.

даятельДата: Субота, 18.12.2010, 22:26 | Повідомлення # 33
Лейтенант
Група: Проверенные
Думаю, що обговорення молоді можна проводити в окремій темі...(якщо звичайно треба таке обговорення..., бо як на мене молодь требе не критикувати, а подавати їй добрий приклад).

PeltsДата: Субота, 18.12.2010, 22:29 | Повідомлення # 34
Підполковник
Група: Члени Церкви
Quote (даятель)
бо як на мене молодь требе не критикувати, а подавати їй добрий приклад).

Молодь ми не критикуємо , ми говоримо про те що їх болить і немає кому їх згуртувати.

gospelsДата: Вівторок, 04.01.2011, 16:23 | Повідомлення # 35
Підполковник
Переконаний, що до створення сім'ї потрібно готуватись. Дуже прикро коли молоді жаліються на сімї. Запитуєш, скільки книжок на цю тему прочитав, подивився семінарів, консультувався з пастором? Нажаль часто чуєш - нуль. Ось і результат не забариться, як збудована будівля - так і переносить бурі.
"Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені. І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася, і на дім отой кинулась, та не впав, бо на камені був він заснований.А кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, подібний до чоловіка того необачного, що свій дім збудував на піску. І линула злива, і розлилися річки, і буря знялася й на дім отой кинулась, і він упав. І велика була та руїна його!" (Мт.7:24-27)
Ми живемо в дивовижний час, коли інформації безліч. Обери і вчись. Солідарний з тими що прочитали Г.Чепмена "5 язиков любви" і повумнішали. Я теж прочитав і теж повумнішав biggrin

даятельДата: Вівторок, 04.01.2011, 16:39 | Повідомлення # 36
Лейтенант
Давайте подивимося правді в вічі... Книжки, семінари, то добра річ, але малоефективна... Тому-що в житті, все це майже не використовується...

gospelsДата: Вівторок, 04.01.2011, 16:48 | Повідомлення # 37
Підполковник
Правда в тому що не заглиблюються і нічого не закладають(вкладають) у основу(фундамент) сім'ї. От і виходить що будується важлива будова, а будується на чому завгодно(що не є справжнім фундаментом).Шкода що ви не використовуєте, знаю багатьох що використовують і благословенні через це. Для чого набивати свої шишки якщо їх уже хтось набив і розповів про це щоб їх не набивали ми з вами.

gadassaДата: Вівторок, 04.01.2011, 17:05 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Модераторы
ПОгоджуюсь з gospels, з 12 річного досвіду наших сімейних стосунків більшість з того матеріалу, який ми взяли з семінарів і книжок, стався для нас корисним і ми застосовуємо успішно і ефективно. З таким підходом, все про що ми в Біблії читаєм може нам здаватися важким для застосування.Вся проблема в бажанні і вірі!(говорячи про книги і семінари я маю на увазі ті дерела, які містять здорову християнську науку на основі Біблії)

головне,щоб головне було головним!

даятельДата: Вівторок, 04.01.2011, 22:49 | Повідомлення # 39
Лейтенант
Так і я погоджують з gospels, і є ті хто використовує цей потрібний матер'ял, і це йде на збудування. Я говорю, про загальний стан християнських сімей. Вчилися, слухали, кивали головою на знак згоди, казали амінь, але в житті не використовують. Хоча, якщо я неправий, то це добре. Але говорю, що бачу...
P.S До речі, ми з дружиною практикуємо те, що почули на семінарах, і це пішло нам на збудування.

Форум » Форум » Спілкування » Сім'я і стосунки (Для тих, хто має сім'ю, або дуже наближений до її створення)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright StRing © 2019 |