Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 14.11.2019, 01:37
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Ідеї щодо служіння в нових точках
Ідеї щодо служіння в нових точках
PeltsДата: Четвер, 23.12.2010, 22:12 | Повідомлення # 61
Підполковник
Група: Члени Церкви
Статус: Offline
Госпелс чудово. Напиши більше інформації про утворення нової Церкви.

gospelsДата: Понеділок, 27.12.2010, 19:00 | Повідомлення # 62
Підполковник
Група: Проверенные
Насаждение церквей — новозаветный способ распространения Евангелия. Проследите за распространением Церкви и вы увидите, что впереди шли именно основатели церквей. В этом заключается деятельность Царствия, явно подтвержденная Богом. Мы все как община Царствия едва ли можем утверждать, что находимся в повиновении Богу, если не открываем новые церкви.
Большинство из нас совершенно правильно считают, что наши деноминации вносят существенный вклад в целостность вселенского Тела Христова. Но если настоящие темпы снижения количества членов деноминаций сохранятся, то их будущее весьма неясно, если не сказать больше. Поэтому абсолютно необходимым элементом для изменения положения вещей должно стать усиленное насаждение новых церквей.

Повідомлення відредагував gospels - Понеділок, 27.12.2010, 19:06

patrykДата: Середа, 29.12.2010, 11:45 | Повідомлення # 63
Генерал-лейтенант
а ти щось своїми словами можеш сказати з власного досвіду бо тишось лишень цитатами пишеш wacko wacko wacko wacko

gospelsДата: Четвер, 30.12.2010, 13:06 | Повідомлення # 64
Підполковник
Насадження церков призводить до появи нових лідерів. Багато досліджень підтвердили, що лідери є найважливішим чинником у справі росту і поширення церков. У церкві немає людини яка мала би сильніший вплив на її ріст, ніж пастор. Але мудрі пастори стежать за тим, щоб лідери теж займали б відповідальні позиції в різних служіннях церкви. Здебільшого церкви ставлять обмеження як для пасторів, так і для лідерів, наслідок - ускладнено просування вгору нових людей. Нові церкви широко відкривають двері для нових лідерів і охочих служити, чим приносять значну користь усьому ділу благовістя. king

patrykДата: Четвер, 30.12.2010, 13:40 | Повідомлення # 65
Генерал-лейтенант
от це вже дуже конкретно і мудро !!
згоден з тобою в нашій громаді таке відбувається

gospelsДата: П`ятниця, 31.12.2010, 19:25 | Повідомлення # 66
Підполковник
Церква не хоче починати нові церкви через страх нанести образу тим церквам, які вже є в їх місцевості. Вони думають, що таким чином створюють небажане суперництво між братами і сестрами у Христі. Найчастіше виникнення нової церкви призводить до підвищення інтересу до релігії взагалі. Якщо усе зробити вірно, то нова церква може стати благословінням і для існуючої церкви. shutup

patrykДата: Субота, 01.01.2011, 20:42 | Повідомлення # 67
Генерал-лейтенант
теоретично так але в нас це чомусь проблема хоч на словах то всі за angry angry angry

gospelsДата: Понеділок, 24.01.2011, 00:59 | Повідомлення # 68
Підполковник
Особисто знаю немало людей з Ів.Франківська, які бували у нашій церкві і з різних причин(переважно людських непорозумінь) не бажають повертатись туди. А у поняття"євангелизм" входить не лише одноразове вислухання проповіді чи закличної пісні, а й наполеглива праця з людиною - будування відносин, спільний час і т.д. Тому я переконаний що насадження церков - ефективний метод євангелізації. Немає більше практичного та економного способу привести невіруючих до Христа у будь-якому географічному регіоні, ніж насадження нових церков. Це відноситься як до неосвоєних районів так і до "заселених" церквами територій.

Додано (08.01.2011, 18:36)
---------------------------------------------
Ідея - не замовчувати а говорити про це. Почати відкрито молитись про бачення нових церков у Івано-Франківську.

Додано (24.01.2011, 00:59)
---------------------------------------------
Один пастор запитує іншого:
- Слухай, я не розумію ось це місце в Писанні ...
- Ну, це легко! Давай я тобі зараз поясню!
- Пояснити я і сам можу, я зрозуміти хочу!
biggrin

Досить ідей, пояснювань. Мершій до дій!

Форум » Форум » Спілкування » Ідеї щодо служіння в нових точках
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

Copyright StRing © 2019 |