Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 28.01.2021, 00:58
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Ідеї щодо служіння в нових точках
Ідеї щодо служіння в нових точках
gadassaДата: Субота, 01.05.2010, 16:47 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Модераторы
Статус: Offline
Quote (Dimitrij)
, на мою думку, можна було б зробити більше в отому райцентрі dry

так мова якраз про це_____що більше?

головне,щоб головне було головним!

gadassaДата: Субота, 01.05.2010, 23:26 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
vinipuh! ( до речі той перший твій невідредагований пост,тоже так нічо був biggrin )ну добре.. це я знову не про те...

В Богородчанах якраз йде процес, співзвучний даній темі,по суті через це вона і виникла-тема.Просто коли людина каже,що можна робити більше.значить має щось на увазі-от я і спитала. Просто цікаві ідеї! Наприклад, була ідея в Богородчанах зробити кухню-гарячі обіди для нужденних. Порадившись з тими. хто має досвід стали відомі плюси і мінуси-поки що ідея так би мовити "заморожена". Але ж хороша! Тому спілкуємся далі! hello ok v

patrykДата: Субота, 01.05.2010, 23:34 | Повідомлення # 18
Генерал-лейтенант
Група: Члени Церкви
спочатку треба чітко визначити цілі _що ви в першу чергу хочете досягти , а потім визначити методи якими це найшвидше і найреальніше виходячи з ваших можливостей можна зробити.
існує багато різних методів але не всі актуальні на певних єтапах створення церкви
хоча це лише моя думка може хтось знає краще поділіться

snv512Дата: Неділя, 02.05.2010, 15:32 | Повідомлення # 19
Підполковник
Quote (gadassa)
.Просто коли людина каже,що можна робити більше.значить має щось на увазі-от я і спитала.

я мала на увазі їхати туди жити і там працювати над створенням церкви wink

Додано (02.05.2010, 15:32)
---------------------------------------------

Quote (patryk)
спочатку треба чітко визначити цілі _що ви в першу чергу хочете досягти , а потім визначити методи якими це найшвидше і найреальніше виходячи з ваших можливостей можна зробити.
існує багато різних методів але не всі актуальні на певних єтапах створення церкви

гарно сказав biggrin

Страх видит преграды, вера- возможности.

StRingДата: Понеділок, 03.05.2010, 14:58 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Администраторы
Працюють над утворенням нової церкви! надіюсь

gadassaДата: Понеділок, 03.05.2010, 15:03 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
.
Але ж я вже писала, що в Богородчанах йде процес,співзвучний даній темі, і що ця тема тому і виникла...

gadassaДата: Понеділок, 03.05.2010, 15:46 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
ми проводимо міроприємства з метою утворення нової церкви! smile

насправді ми намагаємося служити жителям Богородчан, подібно як Ісус та Апостоли служили людям,внаслідок чого утворилася Церква і росте і ділиться аж досі...

patrykДата: Вівторок, 04.05.2010, 11:13 | Повідомлення # 23
Генерал-лейтенант
Ісус та апостоли не просто служили людям в них була конкретна місія "ціль" в Ісуса навчити учнів а в Учнів проповідь Євангелії .
Поставте конкретну ціль собі
Наприклад 2010 чи 2011 зареєструвати громаду ЄХБ в Богородчанах і щоб вона була самостійною одиницею в плані служіння і здійснення церковних обрядів
От це буде конкретно і тоді можна рухатись до здійснення конкретної цілі а потім по досягненні цієї можна поставити іншу і рухаись до неї

[

gadassaДата: Вівторок, 04.05.2010, 11:16 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
biggrin а може ще і для Другого приходу дату назначити... cool

ти думаєш , що дійсно треба назначити рік? де біблійне обгрунтування? dry

patrykДата: Вівторок, 04.05.2010, 11:51 | Повідомлення # 25
Генерал-лейтенант
Quote (gadassa)
а може ще і для Другого приходу дату назначити... ти думаєш , що дійсно треба назначити рік? де біблійне обгрунтування?

Це стосується планування праці на ниві Божій!!!!!!!
А наш Бог є Бог порядку !!!!!!!!!!!! і Він коли творив землю і всесвіт то все в Нього було в порядку все по черзі все акуратно і гармонійно.
тому ми звершуючи працю на Його ниві теж повинні так само поступати.
якщо ви не будете ставити конкретні цілі і навіть в часовому полі то ви не будете знати як далеко ви просунулись в цій праці і чи успішні ви в цьому ділі що потрібно змінити де підсилити працю.
любий майстер перш ніж почати працю спочатку має бачення кінцевого результату і план як цього досягти і в Біблії про це неодноразово написано
тому не бійтесь планувати Бог підправить і підкаже де ви помилились

gadassaДата: Вівторок, 04.05.2010, 12:17 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
про плани і порядок повністю погоджуюсь! просто в часі можна спланувати на рік,наприклад,все, що ми хочемо і зможемо зробити, а потім оцінити, проаналізувати, виправити помилки, ....але запланувати час реєстрації громади....

звичайно треба мати бачення, от я і уявляю Церкву в Богородчанах, яка напевно буде складатися більше з молодих за віком, оскільки люди старшого покоління там дуже холодні... через те більшість як їх тут "називають міроприємств" якраз проводиться для молоді! smile

StRingДата: Вівторок, 04.05.2010, 18:36 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Quote (patryk)
Поставте конкретну ціль собі
Наприклад 2010 чи 2011 зареєструвати громаду ЄХБ в Богородчанах і щоб вона була самостійною одиницею в плані служіння і здійснення церковних обрядів

Планувати потрібно! Згіний на всі 100%. Але важко планувати те, що не залежитьс від нас повністю. А покаяння і прихід до Бога людей якраз така річ.
І ще... ціль зареєструвати громаду, як би так мягко сказати... - зовсім не надихаюча.

patrykДата: Середа, 05.05.2010, 12:12 | Повідомлення # 28
Генерал-лейтенант
Quote (StRing)
Але важко планувати те, що не залежитьс від нас повністю. А покаяння і прихід до Бога людей якраз така річ. І ще... ціль зареєструвати громаду, як би так мягко сказати... - зовсім не надихаюча.

дозвольте заперечити шановний .
в цьому ділі від взагалі мало що залежить. але як я вже казав наш Бог Він є Бог порядку і хоче щоб і ми такими були.!!!!!
тому ми плануєм приносимо ці плани до Нього в молитві а Він їх здійснює і коректує але ми маєм чітко бачити і знати що ми робим і до чого конкретно прагнем.
і якщо нас запитають що ви робите ми маєм дати чітку відповідь щоб люди які хочуть нам допомогти могли також чітко бачити цю працю.
тому не потрібно все тримати в голові бо там інколи буває плутанина а краще викласти це на папері і роздати іншим людям хай моляться за конкретні речі і допомагають конкретно на конкретні справи.
а інакше будем мати те що маєм і ніхто про це не дізнається

StRingДата: Середа, 05.05.2010, 12:19 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
я згідний з тобою про плани в усьому крім того, що ми не можемо планувати скільки людей прийде до Бога. Все решта - обовязково потрібно планувати.
Чи, можлиов, в тебе є успішний досвід такого планування спасенних? Якщо так, то поділися.

gadassaДата: Четвер, 06.05.2010, 11:40 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
ну я думаю,після того як вже стало ясніше,будем продовжувати по темі.....
ось я маю питання,що стосується теми: які плюси і мінуси масової і індивідуальної євангелізації? коли застосовувати яку краще? результативність? ваш досвід?

Форум » Форум » Спілкування » Ідеї щодо служіння в нових точках
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Copyright StRing © 2021 |