Головна | Реєстрація | Вхід
П`ятниця, 15.11.2019, 11:50
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Один раз Бог сказав, а двічі я чув.... (яке слово ви почули від Бога останнім часом?яке відкриття?)
Один раз Бог сказав, а двічі я чув....
gospelsДата: П`ятниця, 14.01.2011, 23:31 | Повідомлення # 46
Підполковник
Група: Проверенные
Статус: Offline
А я погоджуюсь що добрі діла теж важливі. Зрештою вони і є наслідком або еквівалентом нашого спасіння. Але спасає віра і приходить вона від слухання, а слухання від Слова, яке просто повинно звучати. Як людина має довідатись про спасіння? У індусів є просвітлення і т.д. Для чого тоді місіонери вчили мови перед і під час місії? Припускаю що хотіли якомога доступніше пояснити добру новину. Місії завжди супроводжувались благодійністю, допомогою, ліками. То може вивчення мови було зайвим? Якщо Слово не прозвучить то наша місія буде Я-центрична і Христос даремно помер і воскрес. smile

GowДата: П`ятниця, 14.01.2011, 23:40 | Повідомлення # 47
Генерал-майор
Група: Члени Церкви
Я цю думку висловив в пов. 38,40, зрештою про це і почав розмову а ідея про діла виплила з контексту розмови з Gadassою.
Я трошки підкорегував пов.№42, тому що висловився дещо незрозуміло.

"Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!"

Повідомлення відредагував Gow - П`ятниця, 14.01.2011, 23:51

gospelsДата: П`ятниця, 14.01.2011, 23:52 | Повідомлення # 48
Підполковник
Все одно було цікаво, дякую! Свого часу М.Лютер вбачав у післанні Якова протиріччя з вченням про благодать і навіть думав видалити зі свого перекладу Нового завіту це послання але потім Бог йому відкрив що віра породжує діла а не навпаки. І справді можна ( а може деколи і треба)показати діла з віри твоєї. Але діла-не причина спасіння , а наслідок. Скажемо соловей чому співає? Може тому що хоче стати солов'єм? Ні, а тому що він інакше не може, спів-притаманний йому(його природі). Ми робимо добрі діла, бо ми вже спасенні, а не тому що хочем ними спастись. Це було просто грандіозне відкриття для М.Лютера. А коли ми робимо добрі діла, то це не є щось надприроднє, це лише наше призначення на цій землі.(Єф.2:10)

GowДата: П`ятниця, 14.01.2011, 23:58 | Повідомлення # 49
Генерал-майор
Погоджуюсь. Знаєш, допоміг би нам Господь бути тими "солов'ями" постійно і прославляти Його до кінця свого життя так як ми робили це напочатку коли увірували в Нього.

"Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!"

Повідомлення відредагував Gow - Субота, 15.01.2011, 00:04

gospelsДата: Субота, 15.01.2011, 00:03 | Повідомлення # 50
Підполковник
Амінь, брате! Більше того думаючи над 1-ю любов'ю, розумію що і це - не рубіж. Ніде нема повеління зберігати лише. А часті повеління зростати.
" але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса " 2Пет.3:18
Благословінь тобі, друже!

SolitaryДата: Субота, 15.01.2011, 11:09 | Повідомлення # 51
Сержант
Quote (Gow)
А часті повеління зростати. " але щоб зростали в благодаті й пізнанні Господа нашого й Спасителя Ісуса " 2Пет.3:18

Я тоже так думаю, потому что первая любовь это та, которая у меня на первом месте.

gadassaДата: Субота, 15.01.2011, 22:28 | Повідомлення # 52
Генерал-майор
Група: Модераторы
Quote (Solitary)
Я тоже так думаю, потому что первая любовь это та, которая у меня на первом месте.

для мене це цікава думка, в смислі, коли говорять "перша любов", то я завжди думаю, та що була на початку увірування, а так , що це та що на першому місці не думала, прікольно!

головне,щоб головне було головним!

FifaДата: Неділя, 16.01.2011, 13:54 | Повідомлення # 53
Підполковник
Quote (Solitary)
которая у меня на первом месте.

Дійсно цікавий підхід,я теж так ніколи не дyмала

Делаешь - не бойся, боишься - не делай.

vinipuhДата: Понеділок, 17.01.2011, 08:17 | Повідомлення # 54
Полковник
Quote (Fifa)
Дійсно цікавий підхід,я теж так ніколи не дyмала

цікавий, але невірний, бо в тексті стоїть "перша" - та яка є причиною, початкова

будь-ласка, не будіть в мені горця...

gospelsДата: Середа, 19.01.2011, 21:09 | Повідомлення # 55
Підполковник
"Я - християнин! Бо я - хрещений!", - доводив мені один "милий" чоловік свою приналежність до церкви. "Коли і в якій церкві Ви приймали хрещення?", - запитую я в нього. "Ну я не пам'ятаю! Мені тоді ще й року не було." Я подумав собі: Прийшов час поговорити з моїми друзями про міфи хрещення.
Міф І: Я християнин, бо мене в дитинстві хрестили.
Ніде в Біблії немає і натяку на хрещення дітей. Хрещення - це особиста посвята людини служінню Господу і виконанню Його Слова - Біблії. От, скажімо, що відрізняє, в першу чергу, студента воєнного училища, чи університету МВС від студентів інших ВНЗ? Спеціалізований формений одяг! Цей одяг символізує, що це курсант якогось ліцею, чи студент університету внутрішніх військ. Отак і хрещення. Це - одяг! Людина приймає хрещення і, нібито, одягає форму християнина. Вона вже не в сірому, буденному одягу цього гріховного, нечистого, пустого світу! Вона - Христова! Належить Царству Божому, а не сатані і його підлабузникам. Біблія вказує на те, що всі ті, хто приймає хрещення свідомо це роблять; вони розуміють всю відповідальність свого вчинку, тобто вони вже не маленькі дітки. Це - люди дорослі. Біблія говорить, що перед хрещенням людей навчали основним принципам життя з Богом. А дитину цьому навчить неможливо! Діти не несуть відповідальності за свої вчинки.
Міф ІІ: "Хрещені батьки" беруть на себе відповідальність за духовне виховання дитини.
Ніде в Біблії ти не знайдеш і поняття "хрещені батьки". Ніхто не може взяти за тебе відповідальність слідувати Біблії і бути християнином. Якщо ти, скажімо, вкрадеш мобільний телефон, чи ще зробиш якийсь злочин, то у відповідності до чинного законодавства, тебе будуть судити (з 12 років). А що ж Бог?! Він буде судити "хрещених батьків"? Біблія говорить: "Та душа, що грішить, вона помре. Син не понесе кари за батькову провину, а батько не понесе за провину синову, справедливість справедливого буде на ньому, а несправедливість несправедливого на тому буде".(Єз.18:20). Ти живеш в гріху? Тобі за це і відповідати!!!
Міф ІІІ: Хрещення омиває гріхи.
Хрещення - це є наказ Ісуса Христа. Кожен, хто увірував в Ісуса, як свого Спасителя і Царя ПОВИНЕН виконати цю заповідь - хреститися, тобто публічно стати послідовником (учнем) Ісуса. Гріхи обмиває тільки ревна молитва покаяння! Від гріхів очищує тільки КРОВ ІСУСА ХРИСТА! Все. Крапка. Якщо ти хочеш жити без гріха; якщо ти хочеш бути дитиною Божою, тобі потрібно лише повірити в те, що Кров Ісуса очищує тебе від усякого гріха 1Iван.1:7 "Коли ж ходимо в світлі, як Сам Ісус у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха".
Ти "ліпиш" із себе дорослого "мена"? Ти хочеш щоб до тебе відносились, як до дорослої людини? НЕСИ відповідальність за свої вчинки, як перед людьми так і перед Богом. Якщо ти розумієш, що ти є грішник і не хочеш примиритися з Богом - ти несеш за це відповідальність, бо ти вже ДОРОСЛИЙ!

Форум » Форум » Спілкування » Один раз Бог сказав, а двічі я чув.... (яке слово ви почули від Бога останнім часом?яке відкриття?)
  • Сторінка 4 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Пошук:

Copyright StRing © 2019 |