Головна | Реєстрація | Вхід
Неділя, 22.09.2019, 21:15
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Діти спадщина Господня, плід утроби нагорода! (все про народження,виховання наших дітей, ділимось досвідом)
Діти спадщина Господня, плід утроби нагорода!
Petro_PaДата: Субота, 25.12.2010, 18:44 | Повідомлення # 31
Підполковник
Група: Члени Церкви
Статус: Offline
Quote (patryk)
з твоїм Алексом я можу здружити своїх вівчарок Рекса і Вехтера і їм би було корисно і мені в той день годувати не потрібно

ну ти і зовсім не гуманний...а просто здружити... angry biggrin biggrin biggrin biggrin

gospelsДата: Вівторок, 04.01.2011, 13:57 | Повідомлення # 32
Підполковник
Група: Проверенные
Можете привітати Неспляка Мішу з Калуської 2-ї церкви. У нього народився синочок сьогодні зранку. hands hands hands
cake

ШиншилаДата: Понеділок, 10.01.2011, 18:04 | Повідомлення # 33
Підполковник
Група: Члени Церкви
Зараз такий період, що діти хворіють. Поділіться рекомендаціями, як ви лікуєте простуду, чим збиваєте температуру і т.д.? Думаю, що ці поради стануть в пригоді молодим мамам.

gadassaДата: П`ятниця, 11.02.2011, 09:49 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Модераторы
Quote (Шиншила)
Зараз такий період, що діти хворіють. Поділіться рекомендаціями, як ви лікуєте простуду, чим збиваєте температуру і т.д.? Думаю, що ці поради стануть в пригоді молодим мамам.

Я РАДО ПОДІЛЮСЬ,АЛЕ В ВІДПОВІДНОСТІ ДО КОЖНОГО КОНКРЕТНОГО ВИПАДКУ)))

пропозиція щодо цієї теми------давайте розглянемо питання планування народження дітей в сім"ї, ця тема входить напевно в трійку найактуальніших проблем, які розглядаються на всіх християнських форумах, як ви думаете, чому?? і ваші думки про це!!!

головне,щоб головне було головним!

Форум » Форум » Спілкування » Діти спадщина Господня, плід утроби нагорода! (все про народження,виховання наших дітей, ділимось досвідом)
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Copyright StRing © 2019 |