Головна | Реєстрація | Вхід
Четвер, 28.01.2021, 02:01
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Спілкування » Співпраця з християнськими конфесіями
Співпраця з християнськими конфесіями
gadassaДата: Вівторок, 04.05.2010, 11:03 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Модераторы
Статус: Offline
та я не знаю як воно було в ті часи раніше... а в майбутньому просто "предполагаю" wacko ...

головне,щоб головне було головним!

даятельДата: Вівторок, 04.05.2010, 22:19 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Проверенные
Дякую брате Вінні за відвертість. Зрозуміло твою позицію. Читаючи, я радів: 1. П'ятидесятники - брати та сестри. Повністю походжуюсь, і тішуся що не бачу лукавства, бо у нас в церквах, часто коли зустрічаються з пятидесятниками звертаються до них брати та сестри, а поза очі по другому буває...
2. Особисто ви не є проти такої співпраці. Що є доволі приємно.
Дозвольте зауважити, що п'ятидесятники не всі такі нехороші (хоча є підозра, що ви це знаєте краще за мене), і я маючи трішечки досвіду переконуюсь, що теперішне покоління молоді з різних конфесій хоче і шукає шляхи до спільної праці.

gadassaДата: Вівторок, 04.05.2010, 22:22 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Екуменія??? blink fear

А чому тебе,даятель, цікавить ця тема,може в тебе якийсь проект спільний назріває? аа ? rolleyes

gadassaДата: Вівторок, 04.05.2010, 22:43 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Quote (vinipuh)
Бо мормони і раселіти - це також конфесії.

а що хіба християнські?

vinipuhДата: Середа, 05.05.2010, 07:35 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: Члени Церкви
Quote (даятель)
2. Особисто ви не є проти такої співпраці.

якщо ти зробив такий висновок з моєї відповіді, то трохи помилився - я не за таку співпрацю

будь-ласка, не будіть в мені горця...

patrykДата: Середа, 05.05.2010, 11:16 | Повідомлення # 21
Генерал-лейтенант
Quote (даятель)
теперішне покоління молоді з різних конфесій хоче і шукає шляхи до спільної праці.

про яку саме співпрацю ти говориш як це практично має виглядат???
мало ймовірно що результат таких співпраць можуть дати хороший результат angel angel
хоча я теж вважаю їх братами в вірі хоч і трохи як ті які помиляються в деяких речах

даятельДата: Середа, 05.05.2010, 18:39 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Ну трішки поділюсь.. yes Недавно разом з євангельською Церквою "Діти Бога живого" ми (представники баптистської церкви)провели спортивне свято "Екстрім ігри" для підлітків нашого міста. Це не перша наша спільна акція, і я особисто розумію, що наша церква неспроможна була би зробити таке сама. Так само і їхня церква. Головне, що діти, підлітки, батьки дітей були дуже задоволені, тим що там бачили, і просили нас і надалі продовжувати подібні акції.

AmamoshДата: Середа, 05.05.2010, 22:02 | Повідомлення # 23
Лейтенант
На мою думку,це можливо і в принципі потрібно,але в нашому випадку це нереально!Чому??????
Та тому що наші аж дві баптиські церкви на весь Івано-Франківськ не можуть знайти спільної мови відносно елементарних речей!!!!То що вже казати за інші конфесії!!!!!!!!!!!!! help help help

ROMEKДата: Середа, 05.05.2010, 23:24 | Повідомлення # 24
Рядовий
Погоджуюсь з братом Вінні відносно даного питання... цікаво те, що більшість наших братів і сестер можуть і самі непогано провести певні "міроприємства", але мабуть їм краще - вигідніше провести разом з іншими, бо такі заходи проводить певна місія, яка "кришує" і платить, чи домовляється... і тоді в них виникає питання, а чому не використати момент?

patrykДата: Четвер, 06.05.2010, 00:07 | Повідомлення # 25
Генерал-лейтенант
Quote (даятель)
Ну трішки поділюсь.. Недавно разом з євангельською Церквою "Діти Бога живого" ми (представники баптистської церкви)провели спортивне свято "Екстрім ігри" для підлітків нашого міста. Це не перша наша спільна акція, і я особисто розумію, що наша церква неспроможна була би зробити таке сама. Так само і їхня церква. Головне, що діти, підлітки, батьки дітей були дуже задоволені, тим що там бачили, і просили нас і надалі продовжувати подібні акції.

ОК все класно а який кінцевий результат ви очікуєте від таких свят?? чи просто свято раді ігор і ігри раді свята?? biggrin :D biggrin wacko

даятельДата: Четвер, 06.05.2010, 08:53 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Quote (patryk)
ОК все класно а який кінцевий результат ви очікуєте від таких свят?? чи просто свято раді ігор і ігри раді свята??

Як кінцевий результат, ми хочемо запросити тих дітей з якими ми! працювали під час свята в молодіжний християнський клуб.

patrykДата: Четвер, 06.05.2010, 10:58 | Повідомлення # 27
Генерал-лейтенант
ОК а далі що з ними має бути як ви це бачите cool cool

vinipuhДата: Четвер, 06.05.2010, 11:07 | Повідомлення # 28
Полковник
а церква "Діти Живого Бога" (ну і назва, так ніби інші це або не діти або неживого Бога sad ) також планує запросити їх у молодіжний клуб? чи має іншу забавку для них?

будь-ласка, не будіть в мені горця...

даятельДата: Четвер, 06.05.2010, 18:05 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Так, вони тоже запрошують дітей на клуб, але вони роблять свій клуб, а ми свій. Під час акції діти поділені були по командам. З якоюсь командою ми працювали, з якоюсь вони. Тепер кожна сторона запрошує "своїх" дітей.

даятельДата: Четвер, 06.05.2010, 18:43 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Гарне питання братику. Але всяка співпраця має свої межі.

Форум » Форум » Спілкування » Співпраця з християнськими конфесіями
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Copyright StRing © 2021 |