Головна | Реєстрація | Вхід
Неділя, 23.02.2020, 18:28
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Обговорення Біблії » Пресвітер і Мойсей.
Пресвітер і Мойсей.
volonterДата: Четвер, 24.06.2010, 00:18 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Члени Церкви
Статус: Offline
В Старому Заповіті Мойсей водив народ Божий, в Новому Заповіті церквою опікується пресвітер. На вашу думку новозаповітній пресвітер=Мойсею, чи ні?

SolitaryДата: Четвер, 24.06.2010, 00:56 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Проверенные
Я думаю что Бог водил народ свой всегда.

StRingДата: Четвер, 24.06.2010, 08:21 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Администраторы
Quote (vinipuh)
скажу свою думку - ні, і ще раз ні.

думку зрозуміли... а ще би аргументи якісь чому ти так думаєш. А то по суті не сказано...

gadassaДата: Четвер, 24.06.2010, 14:39 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Модераторы
Quote (Solitary)
Я думаю что Бог водил народ свой всегда.

Я думаю, всі присутні так думають, але як це стосується теми? wacko

головне,щоб головне було головним!

SolitaryДата: Четвер, 24.06.2010, 16:19 | Повідомлення # 5
Сержант
Если вы тоже так думаете, то для чего ищете человека, чтоб управлял вами? И ровняем человека к человеку, а не ровняемся на Иисуса. И если пресвитер ведет, то получается что, Святого Духа отодвинули в сторону.

volonterДата: Четвер, 24.06.2010, 17:43 | Повідомлення # 6
Підполковник
Quote (vinipuh)
коли люди ставлять під сумнів пресвітера через його неправильні дії, то апелювання до цієї тези дає можливість звинуватити людей у бунті

А як знати дії пресвітера правильні чи не правильні? Хто справедливо оцінить? Адже люди завжди здатні бачити справедливими тільки свої дії, а в діях іншого знаходити недоліки. Отже, не май вони страху Божого, будь-який пресвітер буде завжди не правим в їхніх очах. От ,наприклад, на Мойсея, якщо дивится без віри, справедливо нарікали.

GowДата: Четвер, 24.06.2010, 20:34 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Я би взагалі не проводив паралелі між пресвітером та Мойсеєм. Мойсей був єдиний в своєму роді і такого як він більше не було. В нього були два основні завдання які на нього поклав Бог:1. Вивести Його народ із рабства єгипетського. 2. Дати Божому народу Закон.
Quote (StRing)
Цю тезу Мойсей = пресвітер придумали ті, хто в пасторському служінню бачать можливість необмеженої влади,, або коли люди ставлять під сумнів пресвітера через його неправильні дії, то апелювання до цієї тези дає можливість звинуватити людей у бунті. А ще поруч із цієї тезою є ідея про Помазанця Господнього, якого не можна чіпати...

Підтримую. Це яскраво виражено в деяких харизматичних церквах. Сандея Аделаджі наприклад.

"Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!"

StRingДата: Четвер, 24.06.2010, 20:45 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Администраторы
Quote (vinipuh)
Цю тезу Мойсей = пресвітер придумали ті, хто в пасторському служінню бачать можливість необмеженої влади,, або коли люди ставлять під сумнів пресвітера через його неправильні дії, то апелювання до цієї тези дає можливість звинуватити людей у бунті. А ще поруч із цієї тезою є ідея про Помазанця Господнього, якого не можна чіпати...

Я думаю в таких узагальненнях завжди є значна частина неправди.

volonterДата: П`ятниця, 25.06.2010, 00:26 | Повідомлення # 9
Підполковник
Дякую, Вінні,цікава інформація для роздумів

Повідомлення відредагував volonter - П`ятниця, 25.06.2010, 00:27

gadassaДата: П`ятниця, 25.06.2010, 00:43 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Модераторы
Quote (StRing)
ні, ми про вашого biggrin

Quote (StRing)
про нашого можемо говорити хоч всі дні напрольот!!! він у нас найкращий!! biggrin

а це перехід на особистості, прошу замітити!!

головне,щоб головне було головним!

patrykДата: П`ятниця, 02.07.2010, 18:47 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Quote (volonter)
В Старому Заповіті Мойсей водив народ Божий, в Новому Заповіті церквою опікується пресвітер. На вашу думку новозаповітній пресвітер=Мойсею, чи ні?

Люди питання ізначально не вірно поставлене!!!
Мойсей був вибраний Богом як начальник і провідник народу ізраільського. і той авторитет який він мав був багато завдяки тому що він був другом Божим тому віні мав таку владу і авторитет.
а сучасний пресвітер не є начальником народу божоого а слугою повторюю слугою бо ми є церква а не нація в пустелі.
пресвітера обирає громада щоб він служив в цій громаді і згідно статуту його громада може і зняти з цієї посади і вибрати іншого .
хоча нажаль в нас в україні таку практику використовують рідко і це є як на мене погано. тому і деякі пресвітери роблять так ніби вони такіж непомильні як мойсей і мають такуж владу над народом божим як він.
ХОЧУ ЩЕ РАЗ НАГАДАТИ ПРЕСВІТЕР ЦЕ СЛУЖИТЕЛЬ А НЕ КЕРІВНИК!!!!!!!!

gospelsДата: Середа, 05.01.2011, 23:19 | Повідомлення # 12
Підполковник
У цих двох персонажах є як багато спільного так і різниця є. Як Ізраїль так і церква потребує лідерів які би брали ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за ведення народу Божого до цілі. Вони мають певну місію і повинні дати звіт"пасіть стадо Боже, що у вас, наглядайте не з примусу, але добровільно по-Божому, не для брудної наживи, а ревно, не пануйте над спадком Божим, але будьте для стада за взір. А коли Архипастир з'явиться, то одержите ви нев'янучого вінка слави."1Пт.5Можуть вони бути схожі і за характером і особистими рисами:(1Тим.3:2-7)Навіть до пасторів вищі вимоги.
Проте функції у них насправді різні і проводити прямі паралелі було б невірним. Мойсей наприклад був прямим прообразом Христа, чого не можна сказати про пастора "Мойсей провіщав: Господь Бог вам Пророка підійме від ваших братів, як мене; у всім Його слухайтеся, про що тільки Він вам говоритиме!І станеться, що кожна душа, яка не послухала б того Пророка, знищена буде з народу." Д.ап.3:22-23. Також не один пресвітер переживає бунт "Корея"проте земля не ковтає бунтівників (нажаль чи нащастя) suspect

volonterДата: Четвер, 06.01.2011, 00:40 | Повідомлення # 13
Підполковник
Quote (patryk)

Люди питання ізначально не вірно поставлене!!!

невірно,невірно....а зато питання цікаве і щіпітільне fudge icecream

Повідомлення відредагував volonter - Четвер, 06.01.2011, 00:59

gospelsДата: Четвер, 31.03.2011, 00:06 | Повідомлення # 14
Підполковник
Quote (Solitary)
И если пресвитер ведет, то получается что, Святого Духа отодвинули в сторону.

Не получается так в большинстве случаев. Чому ви так відокремлюєте пресвітера та Дух Святий? Ви не вірите що Дух Святий живе у християнині (в даному випадку пресвітері)? Знаю деякі громади, в яких немає пресвітера і там хаос- "Того часу не було царя в Ізраїлі, кожен робив, що здавалося правдивим в його очах!"(Суд.21:25)Та всеодно під маркою "у нас Дух Святий керує", керують люди(що не звуться пресвітерами) та дозволяють таке що пресвітери вважають неприпустимим у своєму служінні. Та треба визнати що нажаль не всі пресвітера і не завжди керуються Духом Святим, проте це не скасовує біблійну функцію пастирів. Хотілося б у Тілі Христовому мати служителів що у житті та служінні цілковито довіряють Господу. Доречі Мойсей не вів народ як він хотів. У цьому бажаю схожості пресвітера та Мойсея.

SolitaryДата: Четвер, 31.03.2011, 14:40 | Повідомлення # 15
Сержант
Quote (gospels)
Знаю деякі громади, в яких немає пресвітера і там хаос- "Того часу не було царя в Ізраїлі, кожен робив, що здавалося правдивим в його очах!"(Суд.21:25)

19 Но народ не согласился послушаться голоса Самуила, и сказал: нет, пусть царь будет над нами, 20 и мы будем как прочие народы: будет судить нас царь наш, и ходить пред нами, и вести войны наши. (1Цар.8:19,20)

Перестали слушаться Бога, заменили Его царем и стал народ Божий, как прочие народи не знающие Бога.

Quote (gospels)
Та треба визнати що нажаль не всі пресвітера і не завжди керуються Духом Святим, проте це не скасовує біблійну функцію пастирів.

Так я тоже об этом, пастырь должен помогать человеку идти за Богом, а не помогать Богу вести за собой человека.

Форум » Форум » Обговорення Біблії » Пресвітер і Мойсей.
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright StRing © 2020 |