Головна | Реєстрація | Вхід
П`ятниця, 15.11.2019, 11:42
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Обговорення Біблії » ЛОТ (Чому Лот ранше не покинув Гомору?)
ЛОТ
patrykДата: П`ятниця, 09.07.2010, 09:55 | Повідомлення # 16
Генерал-лейтенант
Група: Члени Церкви
Статус: Offline
А моя думка така.
1 Бог все бачить і планує на перед. тому якби Лот жив десь інше то не булоб такої повчальної історії для нас як вихід з содому і повернення Лотової дружини щоб перетворитись на соляний стовп.
2 не булоб знищення содому і гомори то не булоб мертвого моря яке утворилося на місці тих міст
3 не булоб мертвого моря не булоб таких крутих готелів і клінік які зараз там існують і лікують такі хвороби що більше ніде в світі не лікують а все це завдяки тим солям і мінералам які є в тому морі. мені довелось там побути 2 дні там дуже прикольно.
biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin :D biggrin
тому Бог знав що треба зробити щоб тепер Ізраіль як Його народ мав де грошики заробляти з туристів з цілого світу.
smile :) smile :) smile :) smile :) smile :) smile :) smile :) smile :) smile :) smile

Повідомлення відредагував patryk - П`ятниця, 09.07.2010, 09:55

GowДата: П`ятниця, 09.07.2010, 15:43 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Члени Церкви
biggrin biggrin biggrin biggrin

"Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець!"

gospelsДата: Середа, 05.01.2011, 18:42 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Проверенные
Християни не мають покидати гріховних місць. Інакше сіль не виконує свого призначення. А покидати Лот не хотів навіть коли його сповістили про знищення міст. Покинув він лише через заступницьку молитву Авраама. Знаю сім'ї що тікали до Америки у пошуках духовної зони комфорту, їм і зараз недогода.
Даю приклад теми http://bogoblog.ru/dva-portfelya/08

Форум » Форум » Обговорення Біблії » ЛОТ (Чому Лот ранше не покинув Гомору?)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Copyright StRing © 2019 |