Головна | Реєстрація | Вхід
Неділя, 22.09.2019, 21:14
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gadassa, Flower  
Форум » Форум » Обговорення Біблії » Як ви розумієте "Ной був невинний у своїх поколіннях"? (Буття 6;9)
Як ви розумієте "Ной був невинний у своїх поколіннях"?
DimitrijДата: Четвер, 29.04.2010, 22:42 | Повідомлення # 1
Майор
Група: ХФЛ
Статус: Offline
Хотів би почути думки на рахунок цього місця!

gadassaДата: Четвер, 29.04.2010, 22:57 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модераторы
ну думаю в російському перекладі більше ясніше".. в роде своем",я думаю Ной був невинний серед того людського роду,тобто покоління,яке на той час проживало.

головне,щоб головне було головним!

StRingДата: Четвер, 29.04.2010, 23:35 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Администраторы
Сучасний російський переклад має такий вигляд: "Среди людей того времени один только Ной был праведен и непорочен; его жизнь шла с Богом."
В англійському щось подібне.

даятельДата: Середа, 05.05.2010, 21:42 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Проверенные
" ..Без гріха між сучасниками своїми. Ной ходив з Богом."( так каже один з укр. перекладів....) І це вказує на те, що він тримав себе відокремленим від морального зла суспільства, що його оточувало. Він був проповідником праведності-
2 Пет.2:5. Сам Бог про нього каже - 7:1 -...бо Я знайшов тебе праведним переді мною у цьому роді...
див. Євр.11:7 - там говориться, що Ной стався спадкоємцем праведності по вірі...

gospelsДата: Субота, 12.03.2011, 12:03 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Проверенные
"Сину людський, коли згрішить проти Мене земля, спроневірюючи, то Я простягну Свою руку на неї, і зламаю їй хлібну підпору, і пошлю на неї голод, і вигублю з неї людину й скотину. А коли б серед неї були три мужі: Ной, Даниїл та Йов, вони в своїй справедливості врятували б лише свою власну душу, говорить Господь Бог...той й ці три мужі серед неї, як живий Я, говорить Господь Бог, не врятують вони ні синів, ні дочок! Самі вони будуть врятовані, а Край стане спустошенням...Або коли б Я спровадив на цю землю меча, та й мечеві сказав: Пройди по Краю, і вигуби з нього людину й скотину, то ці три мужі серед нього, як живий Я! говорить Господь Бог, не врятують синів, ні дочок, бо врятуються самі тільки вони! Або коли б Я моровицю послав до цієї землі, і вилив би на неї свою лютість у крові, щоб вигубити з неї людину й скотину, а Ной, Даниїл та Йов були б серед неї, як живий Я! говорить Господь Бог, ані сина, ані дочки не врятували б вони! Вони в своїй справедливості врятують тільки свою власну душу.(Єз.14:13-20)
Цікавий уривок про невинність Ноя.

Форум » Форум » Обговорення Біблії » Як ви розумієте "Ной був невинний у своїх поколіннях"? (Буття 6;9)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright StRing © 2019 |